Podróżowanie do Laguna Bach w Kaliforni

Jeśli chodzi o plaże, Kalifornia jest jednym z miejsc, gdzie jest ich mnóstwo. Swoją sławę zyskały między innymi plaże Santa Barbara, Santa Monica, Santa Cruz, Malibu. Poniżej poznacie Laguna Beach w Kalifornii.

Laguna Beach znajduje się w hrabstwie Orange i jest oddalona od Los Angeles o około 50 minut jazdy samochodem. To około półtorej godziny drogi od San Diego, a także około 25 minut jazdy od lotniska, skąd najłatwiej dostać się do Laguna Beach, jeśli przylatujesz samolotem.

Poznaj Laguna Beach

Laguna Beach to najważniejsza nadmorska miejscowość w południowej Kalifornii. Miasto, znane jest z tego, że chętnie odwiedzają je plażowicze – zwłaszcza rodziny i pary – oraz miłośnicy sztuki i przygód.

Zakochasz się w Laguna Beach za wszystko, co ma do zaoferowania: oprócz plaż możesz odkrywać jaskinie morskie, naturalne baseny pływowe, nadmorskie klify, obszary chronionej przyrody i wiele innych. Jest tu także ogromny wybór hoteli, więc będziesz mieć wiele możliwości w zasięgu ręki.

Zanurz się w niesamowitej przyrodzie

Laguna Beach to nie tylko plaża, czekają tu na Ciebie także inne niesamowite zakątki przyrody. W mieście znajduje się ponad 20 000 akrów chronionej dzikiej przyrody, co sprawia, że jest to fantastyczne miejsce naposzukiwanie przygód.

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i turystyki przygodowej, przygotuj się na wiele atrakcji w tym mieście. Można tu uprawiać turystykę pieszą i rowerową, surfing, paddle boarding, kajakarstwo, skimboarding – Laguna Beach jest kolebką tego sportu. Więcej wartościowych materiałów o sportach wodnych i surfingu w portalu surfstyle.pl

Nie przegap naturalnych basenów pływowych, w których można zobaczyć morskie stworzenia w ich naturalnym środowisku. Nie można też pominąć licznych parków. Niektóre z nich oferują place zabaw dla dzieci, koncerty plenerowe, miejsca na pikniki lub jogę, a niektóre są domem dla pięknych dzieł sztuki publicznej.

Laguna Beach jest synonimem sztuki

Laguna Beach to istna kolonia artystyczna, a mieszkańcy wypełniają każdy zakątek wspaniałą ekspresją artystyczną. W mieście odbywają się festiwale sztuki, wystawy w galeriach, zajęcia artystyczne i oczywiście cały czas można podziwiać sztukę publiczną.

Śródmieście

Zwiedzanie śródmieścia jest obowiązkowym punktem programu. Odwiedź butiki, kawiarnie, restauracje, bary, galerie sztuki i daj się oczarować architekturze, która obejmuje zarówno stare chaty na plaży, jak i luksusowe domy na klifie. Można też wybrać się na wycieczkę po mieście lub po prostu pospacerować i dowiedzieć się więcej o mieście.